Miesto práce: Česká Republika, Moravskoslezský kraj
Druh pracovnej zmluvy: na dobu určitú, plný úväzok

Požadované vzdelanie: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Ponúkaný plat: 11,800.00 CZK / mesačne
Počet miest: 2

pracovná oblasť

Obsluhujúci pracovníci v hoteloch, gastronómii a podobne
   Ošetrovatelia a podobne
        Opatrovatelia v domácnosti

NÁPLŇ PRÁCE:

Místo výkonu práce: Diakonie ČCE - středisko v Ostravě, Syllabova 20, Ostrava - Vítkovice V případě zájmu volejte od 7.30 do 15.00 hod. na tel.: 596 123 091 nebo pište na e-mail: choronzi.ostrava@diakonie.cz U osob se základním vzděláním, nebo středním vzděláním s jiným zaměřením než pečovatelství, požadujeme absolvování kurzu se zaměřením na péči o seniory nebo jiný kurz pro pracovníky v sociálních službách v rozsahu minimálně 150 hodin. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 1 týden dovolené navíc.

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času