Arbeitsort: Tschechische Republik, Moravskoslezský kraj
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Personenbezogene Dienstleistungsberufe und Sicherheitsbedienstete
   Pflegeberufe
        Haus- und Familienpfleger

Aufgabenbereich:

Místo výkonu práce: Diakonie ČCE - středisko v Ostravě, Syllabova 20, Ostrava - Vítkovice V případě zájmu volejte od 7.30 do 15.00 hod. na tel.: 596 123 091 nebo pište na e-mail: choronzi.ostrava@diakonie.cz U osob se základním vzděláním, nebo středním vzděláním s jiným zaměřením než pečovatelství, požadujeme absolvování kurzu se zaměřením na péči o seniory nebo jiný kurz pro pracovníky v sociálních službách v rozsahu minimálně 150 hodin. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 1 týden dovolené navíc.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung