Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28.října 2173, příspěvková organizace
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28.října 2173, příspěvková organizace
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Mateřská škola Velké Žernoseky, příspěvková organizace
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Základní škola Antonína Sochora
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Základní škola a Mateřská škola Chodouny, příspěvková organizace
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Střední odborná škola logistická a střední odborné učiliště Dalovice
Karlovarský kraj,
Tschechische Republik
Střední odborná škola logistická a střední odborné učiliště Dalovice
Karlovarský kraj,
Tschechische Republik
Základní škola praktická, Bílina, Kmochova 205/10, příspěvková organizace
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Výchovný ústav, Dětský domov se školou, Středisko výchovné péče, Základní škola, Střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Základní škola praktická, Bílina, Kmochova 205/10, příspěvková organizace
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916
Karlovarský kraj,
Tschechische Republik
Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace
Karlovarský kraj,
Tschechische Republik
Mateřská škola Písnička Krupka, Dukelských hrdinů 295
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Základní škola Rumburk, U Nemocnice 1132/5, okres Děčín, příspěvková organizace
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Základní škola s rozšíř.vyuč.informatiky a výpočetní techniky
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Základní škola s rozšíř.vyuč.informatiky a výpočetní techniky
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Mateřská škola, Jugoslávská 2736, Teplice
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb
Karlovarský kraj,
Tschechische Republik
Základní škola T.G.Masaryka Podbořany
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště
Karlovarský kraj,
Tschechische Republik
Základní škola Hrob, okres Teplice příspěvková organizace
Ústecký kraj,
Tschechische Republik
Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace
Ústecký kraj,
Tschechische Republik