Miesto práce: Veľká Británia, Lancashire
Druh pracovnej zmluvy: na dobu určitú, plný úväzok

Požadované vzdelanie:
Ponúkaný plat: 7.00 GBP / na hodinu
Počet miest: 1

pracovná oblasť

Obsluha stacionárnych zariadení a montážni robotníci
   Stroje na výrobu výrobkov z kovov a z nerastov
        Stroje na výrobu cementu a iných minerálnych produktov

NÁPLŇ PRÁCE:

We are looking for candidates who are able to work a continental shift pattern covering days, nights and weekends. Workers will be working in state of the art manufacturing plant and extensive training will be given. Work is long term and may lead to a permanent contract for exceptional candidates. Pay rate is £7.45 (which increases if a permanent contract is offered) and you will be following a weekly rota. All suitable candidates will be subject to alcohol and drug testing at induction stage. Immediate start available.

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času