Miesto práce: Veľká Británia, NORTHERN IRELAND
Druh pracovnej zmluvy: Na dobu určitú, Čiastočný úväzok

Požadované vzdelanie: Previous experience in a similar role preferred. Ability to work under pressure within a team. Ability to work unsupervised. Excellent oral communication skills. High standards of attention to detail.
Ponúkaný plat: 3.79 GBP / na hodinu
Počet miest: 1

pracovná oblasť

Obsluhujúci pracovníci v hoteloch, gastronómii a podobne
   Ubytovacie zariadenia a reštaurácie

NÁPLŇ PRÁCE:

JOB DUTIES : Dishwashing. Cleaning pots and pans. Cleaning work surfaces and floors. Keeping kitchen clean and tidy. Food preparation. OTHER INFO : More hours may be available depending on business needs. Hours and wages will be discussed with Employer at interview stage. Position is temporary ongoing. SALARY INFO : Age 16-17 £3.79, 18 - 20 £5.13 & 21+ £6.50 per hour. EQUALITY STATEMENT : None.

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času