Miesto práce: Veľká Británia, WALES
Druh pracovnej zmluvy: na dobu určitú, plný úväzok

Požadované vzdelanie:
Ponúkaný plat: Neuvedené
Počet miest: 1

pracovná oblasť

Kvalifikovaní robotníci v stavebníctve, baníctve a v kameňolomoch
   Kameňolomy, bane, obrábanie kameňa
        Baníci a pracovníci v kameňolomoch

NÁPLŇ PRÁCE:

  Oneway are currently looking for a number of HGV class 2 drivers on a short term contract.   The right person must have previous experience on working on drainage contracts and preferably using jetting equipment.   Duties will include:- driving a class 2 hgv with jetting equipment to jobs in the South Wales Area, cleaning blocked drains, feeding jetting hose into sewage pipes and investigating blockages.   The right person must have:- a CSCS card, Class 2 License, CPC and 2 working references.   For more information please call 01443 302025.

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času

Požiadavky

source: https://www.ec.europa.eu/eures