Miesto práce: Veľká Británia, Norfolk
Druh pracovnej zmluvy: na dobu neurčitú, plný úväzok

Požadované vzdelanie:
Ponúkaný plat: Neuvedené
Počet miest: 1

pracovná oblasť

Účtovníci, právnici, umelci a odborníci spoločenských vied
   Archivárstvo a knihovníctvo
        Archivári a kurátori

NÁPLŇ PRÁCE:

CHICKEN CATCHER – WATTON -£65 PER SHIFT Job title : Chicken catcher Location : Watton, Thetford, Norfolk Job requirements: Catching live chickens by hand. Loading live chickens into drawers/ containers. Flexibility-hours vary, mostly night work. Good work ethic Previous experience is desirable, but full training can be given to the right candidate. Own transport is preferable, but transport can be provided from Diss, Attleborough, Thetford and Watton. Pay is £65 per shift, but drivers will receive an enhanced rate. Please apply online attaching your CV (and covering letter if you wish) for consideration. Closing date 18/09/2015 This job was originally posted as www.totaljobs.com/JobSeeking/CHICKEN-CATCHER---WATTON--65-PER-SHIFT_job63319718.

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času