Miesto práce: Slovinsko, Osrednjeslovenska
Druh pracovnej zmluvy: na dobu neurčitú, plný úväzok

Požadované vzdelanie: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Ponúkaný plat: Neuvedené
Počet miest: 14

pracovná oblasť

Odborníci v oblasti výpočtovej techniky a strojárstva
   Bezpečnosť a kvalita

NÁPLŇ PRÁCE:

STROKOVNJAKI ZA OBLIKOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOR POLITIK, PROGRAMOV IN UKREPOV, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE ZAHTEVNIH STROKOVNIH NALOG NA DELOVNEM PODROČJU, VEZANIH NA IZVAJANJE KONTROL S PODROČJA EVROPSKIH SKLADOV; SODELOVANJE PRI IZVEDBI POSTOPKOV, PRIPRAVI GRADIV IN VODENJU EVIDENC; IZVAJANJE NADZORA NAD PRAVILNIM IN PRAVOČASNIM IZVAJANJEM POGODBENIH OBVEZNOSTI; OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI., Kandidat vloži prijavo v pisni obliki, ki jo pošlje v zaprti ovojnici z označbo: »Strokovni sodelavec VII/2 - II v Službi za kontrole v Uradu za izvajanje kohezijske politike, DM 14031, 14032, 14033, 14034, 14035, 14036, 14037, 14038, 14039, 14040, 14041, 14042, 14043 in 14044 / 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 in 44 TP OP EKP« na naslov: Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti, Kotnikova 28, 1000 Ljubljana, za pisno obliko prijave se šteje tudi elektronska oblika, poslana na elektronski naslov: gp.mddsz@gov.si, pri čemer veljavnost prijave ni pogojena z elektronskim podpisom. Prijava mora vsebovati: pisno izjavo o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobr., iz katere mora biti razvidna stopnja in smer izobr., ter datum zaključka izobraževanja in ustanovo, na kateri je bila izobr. pridobljena. Opis delov. izkušenj, iz katerega je razvidno izpolnjevanje pogoja glede zahtevanih delov. izkušenj. Zaželeno je, da prijava vsebuje tudi kratek življenjepis, ter da kandidat v njej poleg formalne izobrazbe navede tudi druga znanja in veščine, ki jih je pridobil. Kandidat lahko k svoji prijavi priloži dokazila o izpolnjevanju zgoraj navedenih pogojev in poda izjavo, da za namen tega postopka MDDSZ dovoljuje pridobitev podatkov iz uradne evidence.

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času