Miesto práce: Polsko, Warmińsko-Mazurskie
Druh pracovnej zmluvy: na dobu určitú, plný úväzok

Požadované vzdelanie: Stredoškolská odborná technická príprava
Ponúkaný plat: 2,000.00 PLN / mesačne
Počet miest: 1

pracovná oblasť

Odborníci v zdravotníckych a biologických odboroch
   Zdravotníctvo (okrem ošetrovateľov)
        Lekári

NÁPLŇ PRÁCE:

Zakres obowiązków: Praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe, typ: medyczne - konieczne - pozostałe: W Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba: 1) posiadająca obywatelstwo polskie; 2) posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej; 3) korzystająca z pełni praw publicznych; 4) która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; 5) która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; 6) dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; 7) posiadająca wykształcenie co najmniej średnie medyczne w zawodzie pielęgniarka/wyższe pielęgniarskie oraz prawo wykonywania zawodu, 8) posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby. Mile widziane: - posiadanie uprawnień ratownika medycznego lub specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa ratunkowego, - uprawnień do wykonywania szczepień. Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: podanie o przyjęcie do służby - życiorys (curriculum vitae) - wypełniona ankieta personalna (dostępna na stronie: http://sw.gov.pl/pl/praca/zasady-przyjecia-do-sluzby-wieziennej/ - kserokopia dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie oraz kwalifikacje zawodowe i specjalistyczne, - kserokopia książeczki wojskowej (wypełnione strony) -kopia dowodu osobistego Za pośrednictwem poczty lub osobiście w Zakładzie Karnym w Dublinach 11-430 Korsze, Dubliny 16, do dnia 17.07.2015r (liczy się data wpływu do jednostki organizacyjnej). Dokumenty złożone po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane. Wszelkie informacje dotyczące naboru i przeprowadzenia postępowania kwalifikacyjnego można uzyskać pod nr telefonu: 89 754-38-31 wew.215 (kadry) Zakład Karny w Dublinach Pozytywne zakończenie procedu

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času

Požiadavky

source: https://www.ec.europa.eu/eures