Miesto práce: Polsko, Śląskie
Druh pracovnej zmluvy: na plný úväzok

Požadované vzdelanie: žiadne špecifické
Ponúkaný plat: Neuvedené
Počet miest: 4

NÁPLŇ PRÁCE:

Zakres obowiązków: - Obsługa gości w restauracji. Dbanie o dobry wizerunek firmy. Utrzymywanie stałego kontaktu z gośćmi restauracji. Podstawowe obowiązki kelnera. - Wynagrodzenie: 1850 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca co drugi dzień w godzinach: 11:30-23:00 + soboty, niedziele - według grafiku. Możliwość pracy po 8 godzin dziennie w godzinach: 11:30-23:00 + soboty, niedziele - według grafiku. Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, ale niekoniecznie -> istnieje możliwość przyuczenia. Mile widziana Książeczka sanepidu (może być nieaktualna) ---> Książeczka sanepidu będzie wymagana podczas podjęcia pracy (koszty jej wyrobienia ponosi osoba podejmująca pracę). Wymagana osoba BEZ nałogów. Kontakt WYŁĄCZNIE osobisty (ul. Staromiejska 4, 40-013 Katowice) w godzinach: 11:00-14:00. Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - uprawnienia: Książeczka sanepidu - pożądane - umiejętności: Komunikatywność - konieczne; Wysoka kultura osobista - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: słaby - konieczne - pozostałe: Wymagane wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, ale niekoniecznie -> istnieje możliwość przyuczenia. Mile widziana Książeczka sanepidu (może być nieaktualna) ---> Książeczka sanepidu będzie wymagana podczas podjęcia pracy (koszty jej wyrobienia ponosi osoba podejmująca pracę). Wymagana osoba BEZ nałogów. Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE osobisty (ul. Staromiejska 4, 40-013 Katowice) w godzinach: 11:00-14:00. - języki aplikowania: angielski Dodatkowy opis: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: BIEGŁY, w piśmie: SŁABY

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času