Miesto práce: Lotyšsko, Rīga
Druh pracovnej zmluvy: na dobu neurčitú, plný úväzok

Požadované vzdelanie: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Ponúkaný plat: 780.00 / mesačne
Počet miest: 1

pracovná oblasť

Odborníci v oblasti výpočtovej techniky, strojárstva a vedy
   Architekti, projektanti a príbuzné profesie
        Architekti, urbanisti a projektanti dopravných sietí

NÁPLŇ PRÁCE:

SIA „RBSSKALS Buvsabiedriba” aicina darba INFRASTRUKTURAS INŽENIERI. Prasibas pretendentiem: 1. Atbilstoša inženiera augstaka vai tehniska izglitiba; 2. Inženiera-mehanika darba pieredze vismaz 5 gadi; 3. Dažadu programmu parzinašana: • AutoCad; • Lira-Sapr; • Kompass V12. 4. Speja stradat komanda; 5. Organizatoriskas spejas. Mes piedavajam: 1. Darbu viena no lielakajam buvsabiedribam Latvija; 2. Iespeju paaugstinat pieredzi profesionala komanda; 3. Darbu atsauciga kolektiva; 4. Socialas garantijas; 5. Darba samaksu 780.00 EUR pirms nodoklu nomaksas. CV sutit muizniece@rbsskals.lv

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času