Miesto práce: Litva, Vilniaus apskritis
Druh pracovnej zmluvy: na dobu neurčitú, plný úväzok

Požadované vzdelanie: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Ponúkaný plat: 325.00 LTL / mesačne
Počet miest: 1

pracovná oblasť

Odborní pedagogickí pracovníci
   Špeciálna pedagogika

NÁPLŇ PRÁCE:

Organizuoti ir vykdyti individualų bei mokinių grupės darbą, atsižvelgiant į individualius regos ir kompleksinių sutrikimų turinčių bei kurčneregių mokinių (vaikų) poreikius ir amžių. Įvertinti mokinių (vaikų) fizinę ir funkcinę būklę.Sudaryti individualizuotas programas parenkant pratimus, šalinančius fizinius mokinių (vaikų) sveikatos trūkumus. Lavinti kompleksinių sutrikimų turinčių bei kurčneregių mokinių (vaikų) orientacijos ir savarankiško judėjimo gebėjimus.Periodiškai pildyti ataskaitas. Pateikti fizinės būklės vertinimo išvadas ir rekomendacijas dėl tolimesnio fizinio lavinimo tėvams (globėjams, rūpintojams), mokytojams. Mokyti mokinius (vaikus) tinkamai naudotis judėjimą palengvinančiomis kompensacinėmis priemonėmis. Konsultuoti mokinius (vaikus), jų tėvus (globėjus, rūpintojus), pedagogus ir švietimo pagalbos specialistus mokinių (vaikų) fizinės ir funkcinės būklės lavinimo, sveikatinimo, fizinių trūkumų šalinimo klausimais.

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času

Požiadavky

source: https://www.ec.europa.eu/eures