Miesto práce: Maďarsko, KÖZÉP-MAGYARORSZÁG
Druh pracovnej zmluvy: na dobu neurčitú, čiastočný úväzok

Požadované vzdelanie: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Ponúkaný plat: 190,000.00 HUF / mesačne
Počet miest: 1

pracovná oblasť

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci v predaji a službách
   Pouliční predavači
        Nepotravinárske výrobky

NÁPLŇ PRÁCE:

A(z) SCHIESZL BORHÁZ Vendéglátóipari és Kereskedelmi Kft Intézményi takarító és kisegítő munkatársat keres budakalászi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: szakmunkásképző;általános iskola. Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2015.10.01 - 2016.10.01, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 2011 Budakalász, Budai út 83, önéletrajz küldése a schieszl@invitel.hu címre. Speciális követelmények:Fontos a saját munkára való igényesség, megbízhatóság

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času