Miesto práce: Estónsko, Põhja-Eesti
Druh pracovnej zmluvy: na dobu neurčitú, plný úväzok

Požadované vzdelanie: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Ponúkaný plat: Neuvedené
Počet miest: 2

pracovná oblasť

Účtovníci, právnici, umelci a odborníci spoločenských vied
   Podnikatelia
        Inde nezaradení

NÁPLŇ PRÁCE:

Otsime oma meeskonda PEASPETSIALISTE (TÖÖVÕIMET TOETAVAD TEENUSED) Ootame Sind kandideerima, kui soovid anda oma panuse vähenenud töövõimega inimeste tööle aitamisse ning töötamist toetavate teenuste arendamisse. Peaspetsialistid (töövõimet toetavad teenused) korraldavad vähenenud töövõimega inimeste töölesaamist ja töötamist toetavate teenuste ja toetuste osutamist ning juhendavad maakondlikke osakondi teenuste osutamisel. Nad osalevad teenuste arendamises, planeerimises ning jälgivad teenuste tulemuslikkust ja osutamise kvaliteeti. Kahe peaspetsialisti peamised vastutusvaldkonnad jagunevad järgmiselt: - tööalane rehabilitatsioon ja kogemusnõustamine - kaitstud töö, töölesõidu toetus ja saatja sõidukulu hüvitamine. Ootame Sinult: • magistrikraadile vastavat haridustaset (soovitavalt sotsiaalteaduses) • vähemalt kolmeaastast töökogemust tööturu- või sotsiaalvaldkonnas või tööturuteenuste sihtrühmadega • vähenenud töövõimega inimeste tööle rakendamise võimaluste tundmist • väga head suhtlemisoskust ning probleemide lahendamise oskust • meeskonnatöö ning võrgustikutöö oskust • eesti keele oskust kõrgtasemel ning inglise ja vene keele oskust suhtlustasandil • väga head arvutikasutamise oskust (MS Windows töökeskkond) • usaldusväärsust, iseseisvust ning analüüsivõimet Kasuks tuleb • sõiduoskus ja juhilubade olemasolu, valmisolek töölähetusteks (peamiselt Eesti piires) • juhtumikorralduse põhimõtete ning toodete ja teenuste hankimise põhimõtete tundmine • teadmised abivahendite ning töökohtade kohandamise alal • tööalaseid väljakutseid ja eneseteostusvõimalust • arengu- ning koolitusvõimalusi • kaasaegseid töötingimusi • asjatundliku meeskonna tuge

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času