Miesto práce: Estónsko, Põhja-Eesti
Druh pracovnej zmluvy: na dobu neurčitú, plný úväzok

Požadované vzdelanie: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Ponúkaný plat: Neuvedené
Počet miest: 1

pracovná oblasť

Účtovníci, právnici, umelci a odborníci spoločenských vied
   Právo
        Právnici

NÁPLŇ PRÁCE:

Otsime oma meeskonda juristi, kes valmistab ette lepingud ja dokumendid, nõustab nõukogu, juhatust ning töötajaid tööalastes juriidilistes küsimustes ning tagab töötukassa tegevuse õiguspärasuse. Ootame Sinult • magistrikraadi õigusteaduses (või selle omandamist 2015.aastal) • töökogemust juristina • väga head kirjalikku ja suulist eneseväljendusoskust eesti keeles (sh esinemisoskust) • vene või inglise keele oskust suhtlustasandil • väga head arvutikasutamise oskust (MS Office) • usaldusväärsust, kohusetundlikkust ja täpsust • meeskonnatöö oskust Kasuks tuleb • töötukassa tegevusvaldkonna ja sellega seotud õigusaktide tundmine • teadmised tööturu ja sotsiaalkindlustuse valdkondadest • riigihangete seaduse tundmine ning riigihangete läbiviimise kogemus • kohtus esindamise kogemus • abivalmis meeskonna tuge • eneseteostus- ja koolitusvõimalusi • kaasaegseid töötingimusi

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času