Miesto práce: Česká Republika, Jihomoravský kraj
Druh pracovnej zmluvy: na dobu neurčitú, plný úväzok

Požadované vzdelanie: Stredoškolská odborná technická príprava
Ponúkaný plat: 22,000.00 CZK / mesačne
Počet miest: 1

pracovná oblasť

Odborníci v oblasti výpočtovej techniky a strojárstva
   Fizykálne a strojárske odbory
        Inde nazaradení

NÁPLŇ PRÁCE:

Popis pozice: provádí návrhy strojních zařízení(důlní techniky), využívá při tom CAD systémů a CAE nástrojů, zpracovává vyrobní dokumentaci včetně kusovníku,zodpovídá za minimalizaci nákladů na konstrukční a výrobní práce, připravuje podklady pro další vývoj a návrhy na zlepšení stávajících výrobků, provádí tvorbu návodů pro provoz a údržbu zařízení, zodpovídá za ověření a spolehlivost konstrukčního návrhu a výrobku, zúčastňuje se pracovních služebních cest, spolupracuje s ostatními členy týmu. Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání (obor strojírenství), znalost 3D CAD systému Solid Works výhodou, znalost PDM výhodou, znalost cizího jazyka výhodou (RJ, AJ). Profesní životopisy zasílejte elektronicky na adresu: kotaskova@tmachinery.cz nebo poštou na adresu společnosti. Pro osobní jednání jsou hodiny personálního oddělení vymezeny na dva dny v týdnu, vždy v úterý a ve čtvrtek od 8.00 - 15.00 hodin !!!

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času