Miesto práce: Česká Republika, Karlovarský kraj
Druh pracovnej zmluvy: na dobu neurčitú, plný úväzok

Požadované vzdelanie: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Ponúkaný plat: 100.00 CZK / mesačne
Počet miest: 1

pracovná oblasť

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci v predaji a službách
   Pomocníci pri praní a upratovaní
        Kancelárie, hotely, nemocnoce a dopravné prostriedky

NÁPLŇ PRÁCE:

Místo výkonu práce: Zátiší 47, 351 01 Františkovy Lázně + Lidická 267/5, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 100,- Kč/hod. Požadujeme: praxe vítána (není podmínkou), spolehlivost, zodpovědnost. Nabízíme: prémie, podnikové stravování aj. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-15:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese Hotel Zátiší, Zátiší 47, 351 01 Františkovy Lázně (Po-Pá 9:00-15:00 h) - pan Bihari

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času