Miesto práce: Česká Republika, Ústecký kraj
Druh pracovnej zmluvy: na plný úväzok

Požadované vzdelanie: žiadne špecifické
Ponúkaný plat: 13000 CZK / mesačne
Počet miest: 50

NÁPLŇ PRÁCE:

Náplň práce: • linková výroba a montáž elektrotechnických dílů dle tech. dokumentace, • plnění stanovených norem výroby , • spolupráce s operátory/-kami, • dodržování standardů a norem; ISO, BOZP, PO, zásady LEAN, • práce ve vícesměnném provozu. Požadujeme: • odborné vyučení, • schopnost jemné manuální práce a dobrý zrak, • osobní disciplína, spolehlivost, • schopnost týmové práce, • ochota práce přesčas, • znalost německého nebo anglického jazyka výhodou. Nabízíme: • trvalý hlavní pracovní poměr, • firemní svoz z České Lípy, N.Boru, Svoru a Jiřetína p. Jedlovou, • firemní svoz z Dolní Poustevny, Mikulášovic, V. Šenova, Šluknova, St. Křečan a K. Lípy, • příspěvek na stravování v závodní jídelně, • 21 dní dovolené, • od 84,-Kč / hod. hrubé mzdy, • měsíční bonus za produktivitu, • měsíční bonus za efektivitu, • prémie za proaktivitu. Způsob kontaktu: Zájemci zašlou životopis na adresu zaměstnavatele Horní Podluží 251, 407 57 Horní Podluží, popř. e-mailem: michaela.madlova@belden.com nebo lenka.bartosova@belden.com Dotazník do 1.výběrového kola je k vyzvednutí na vrátnici společnosti. V případě osobní jednání nutno předem domluvit schůzku telefonicky. Kontaktní osoba: pí Michaela Knazovič Mádlová,tel.:412 315 700 nebo pí Lenka Bartošová,tel.:412 315 758.

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času