Miesto práce: Česká Republika, Olomoucký kraj
Druh pracovnej zmluvy: na dobu určitú

Požadované vzdelanie: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Ponúkaný plat: 60.00 CZK / mesačne
Počet miest: 5

pracovná oblasť

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci v predaji a službách
   Pouliční predavači
        Potraviny

NÁPLŇ PRÁCE:

Jedná se o práci na stacionárních a mobilních stáncích firmy, včetně kamenné provozovny. Obsluha stroje na výrobu minikoblížků a jejich prodej, vedení hotovostní pokladny, úklid a čištění stroje, obsluha kávovaru, vedení provozovny a kontrola skladových zásob provozovny. Požadujeme aktivní přístup ke svěřené práci, příjemné vystupování a komunikativnost. Požadujeme kultivovaný vzhled uchazeče. Zaměstnanecké výhody: sleva 10 % na výrobky Daniel s Donuts. Místo výkonu práce: Olomouc a blízké okolí (Velký Týnec, Daskabát). Jedná se o dohodu o provedení práce. První kontakt možný pouze mailem nebo telefonicky (9:00 - 17:00 hod.).

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času