Miesto práce: Česká Republika, Moravskoslezský kraj
Druh pracovnej zmluvy: na plný úväzok

Požadované vzdelanie: žiadne špecifické
Ponúkaný plat: 17550 CZK / mesačne
Počet miest: 5

NÁPLŇ PRÁCE:

z:3.2.2016. Pro našeho významného klienta – automotive společnosti BROSE CZ Kopřivnice, hledáme motivované kandidáty/kandidátky na pozici transportéra.Pracovní náplň: rozvoz materiálů, náklad a výklad. Koho hledáme: Hledáme motivované pracovníky, kteří jsou manuálně zruční a chtějí být za svou práci patřičně oceněni. Práce je vhodná pro lidi, kteří znají benefity práce pro německou společnost a chtějí se podílet na výrobě komponentů pro lídry v automobilovém průmyslu. Důležitý je výborný fyzický a zdravotní stav. Požadujeme platný průkaz VZV. Pracuje se ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu. Předchozí zkušenosti z automotive nebo s prací na montážní lince výhodou, nikoliv však podmínkou. Minimální vzdělání - ZŠ (SOŠ/SOU, výuční list výhodou) Nabízíme: příplatky za noční směny, práci o víkendech (40%) a st. svátcích (100%), příplatky za nepřetržitý provoz až 4000 Kč. Možnost kariérního růstu a navýšení mzdy již po 1 měsíci.Svozová doprava a ubytování ZDARMA. 13. plat vyplácený před Vánoci a dovolenou, podíl na hospodářském výsledku v závislosti na odpracovaných měsících v roce. Odměny za odhalování závad a zlepšovací návrhy Dotované obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát). Našim zaměstnancům nabízíme celou řadu benefitů: rehabilitace zdarma, možnost využít firemní školky, péče o zdraví, sportovní aktivity, 5 týdnů dolovené a další Práce v čistém prostředí v moderní výrobní hale a přátelském kolektivuPo 6ti měsících možnost převodu do kmenového stavu Brose. Hlaste se na tel.: 778 764 663, 778714 594, nebo na e-mail nabor.brose@randstad.cz.

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času