Arbeitsort: Slowenien, Obalno-kraška
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz (Vollzeit)

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Büroangestellte mit Kundenkontakt
   Kundeninformationsangestellte
        Empfangsbürokräfte und Auskunftspersonal

Aufgabenbereich:

VODJA RECEPCIJE V HOTELU, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, NAČRTOVANJE, ORGANIZACIJA IN NADZOR DELA V SPA, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, italijanski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, nemški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Vodstvene in organizacijske sposobnosti ter sposobnosti učinkovitega obvladovanja in reševanja konfliktnih situacij. , dvoizmensko

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung