Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Sonstige Bereichsleiter
        Finanzdirektoren und Verwaltunsleiter

Aufgabenbereich:

VODJA FINANČNE SLUŽBE, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, VODENJE, ORGANIZIRANJE IN NADZOR DELOVANJA SLUŽBE FINANC, ORGANIZIRANJE FINANCIRANJA POSLOVANJA DRUŽBE IN USTREZNIH VIROV FINANCIRANJA, UPRAVLJANJE IN NADZOR NAD LIKVIDNOSTJO DRUŽBE IN SKUPINE HSE, VODENJE IN NADZOR NAD KOMUNIKACIJO Z BANKAMI IN DRUGIMI FINANCERJI, SKRBNIŠTVO OZ. ORGANIZACIJA SKRBNIŠTVA POSOJILNIH POGODB ZA SKUPINO HSE, SKRBNIŠTVO IN NADZOR NAD ZAVAROVANJI, POROŠTVI, GARANCIJAMI DANIMI IN PREJETIMI ZA SKUPINO HSE. VODENJE POSTOPKOV ZADOLŽEVANJA HČERINSKIH DRUŽB SKUPINE HSE,VODENJE, ORGANIZACIJA IN NADZOR CASH MANAGEMENTA V SKUPINI HSE, NADZOR NAD VODENJEM POLITIK UPRAVLJANJA S TVEGANJI NA PODROČJU ZAKLADNIŠTVA IN FINANC V SKUPINI HSE, SODELOVANJE Z OSTALIMI ORGANIZACIJSKIMI ENOTAMI DRUŽBE PRI IZVEDBI SKUPNIH PROJEKTOV, PRIPRAVLJANJE INFORMACIJE ZA ZUNANJE IN NOTRANJE UPORABNIKE, SPREMLJANJE IN PREUČEVANJE ZAKONODAJE, KI JE POTREBNA ZA DELOVANJE SLUŽBE IN POSLOVANJE DRUŽBE, PREDLAGANJE UKREPOV IN PRAVIL, KI SO POTREBNI ZA UČINKOVITO DELOVANJE SLUŽBE, MENTORSTVO IN PRENOS ZNANJ., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - osnovno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Stopnja izobrazbe: 7, 8/1, 8/2, vrsta: ekonomska. Za razpisano delovno mesto je zahtevano osem let delovnih izkušenj na področju financ. Delovno razmerje bomo sklenili za nedoločen čas z mandatnim obdobjem treh let in polnim delovnim časom ter šestmesečnim poskusnim delom. Delo na tem delovnem mestu bo potekalo enoizmensko – dopoldan. Kraj opravljanja dela bo na sedežu družbe HSE d.o.o. Zaželene osebnostne lastnosti: sposobnost timskega dela, komunikativnost, sposobnost dela z ljudmi, kreativnost, organizacijske in vodstvene sposobnosti, natančnost.Ponujamo delo v visoko profesionalnem delovnem kolektivu ter možnost stalnega osebnega in strokovnega razvoja. Zaposlujemo po načelu enakih možnosti in nediskriminatornosti. Prednost bodo imeli kandidati z izkušnjami iz zakladništev bank in/ali velikih nefinančnih podjetij, poznavanjem in izkušnjami na mednarodnih kapitalskih trgih - predvsem obvezniških in valutnih, izkušnjami z delovanjem v skupini podjetih oz. s koorporativnim upravljanjem skupine vsaj na področju zakladništva in financ.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures