Arbeitsort: Slowenien, Podravska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Leiter kleiner Unternehmen
        Körperpflege-, Pflege-, Reinigungsdienstleistungsunternehmen

Aufgabenbereich:

VODJA SERVISA VOZIL, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, DOSEGANJE OZ. UVELJAVLJANJE CILJEV SERVISA, KI SO BILI DOGOVORJENI S POSLOVODSTVOM, ANALIZIRANJE TRŽNEGA POTENCIALA ZA PODROČJE SERVISA IN NJEGOVE IZKORIŠČENOSTI, IZVAJANJE INTERNO DOLOČENIH IN PREDPISANIH STANDARDOV, UVAJANJE UKREPOV ZA IZBOLJŠEVANJE KAKOVOSTI SERVISA, RABA, IZVAJANJE IN NADZIRANJE MARKETINŠKIH IN OGLAŠEVALSKIH UKREPOV, ZAGOTAVLJANJE KONTINUIRANE ZASEDENOSTI DELAVNICE IN NADZIRANJE ZASEDENOSTI DELOVNIH MEST, MOTIVIRANJE SERVISNEGA OSEBJA, ORGANIZIRANJE/NADZIRANJE IN OVREDNOTENJE INTERNIH KAZALNIKOV ZA PODROČJE SERVISA, NADZIRANJE IN ORGANIZIRANJE REDA IN ČISTOČE NA PODROČJU SERVISA, NAČRTOVANJE IN PREVERJANJE OPREME, NAPRAV IN ORODJA V DELAVNICI, IZVAJANJE SERVISNEGA SVETOVANJA NA VOZILU, SESTAVLJANJE DELOVNIH NALOGOV, PONUJANJE DODATNE OPREME, SVETOVANJE PRI ODVIJANJU ŠKODNIH PRIMEROV, NAČRTOVANJE NAROČIL DELAVNICI IN DODELJEVANJE MEHANIKOV POSAMEZNIM NAROČILOM V SODELOVANJU Z MOJSTROM DELAVNICE, POJASNJEVANJE RAČUNA STRANKI, PREDAJANJE VOZIL STRANKAM, POSREDOVANJE INFORMACIJ PRODAJI DELOV ZA OPTIMALNO PRESKRBO Z DELI, ORGANIZIRANJE IN NADZIRANJE AKCIJ POPRAVIL IZDELKOV, OBRAČUNAVANJE NAROČIL. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, nemški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, Prednost imajo kandidati, ki imajo izkušnje: z vodenjem ljudi, iz naslova servisnega svetovanja, iz avtomobilske industrije.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung