Arbeitsort: Slowenien, Pomurska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Sonstige Bereichsleiter
        Verkaufs- und Absatzleiter

Aufgabenbereich:

VODJA PRODAJE, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANBJE, USKLAJEVANJE IN ORGANIZIRANJE DELA POSPEŠEVALCEV MOTIVIRANJE, USPOSABLJSANJE IN UGOTAVLJANJE DELOVNE USPEŠNOSTI SODELAVCEV SPREMLAJNJE AKTIVNOSTI KONKURENCE NA TRGU IN PREDLAGANJE UKREPOV SPREMLJANJE NOVOSTI NA DELOVNEM PODROČJU IN NJIHOVA IMPLEMENTACIJA PRIPRAVLJANJE STROKOVNIH PODLAG IN NAVODIL SODELOVANJE PRI PRIPRAVI POGODB SODELOVANJE PRI DOLOČANJU PRODAJNE IN CENOVNE POLITIKE, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, računalniško oblikovanje - zahtevno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, V zadevi elektronske pošte navedite: Vodja pospeševanja prodaje

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung