Arbeitsort: Slowenien, Notranjsko-kraška
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Nadstavbová odborná technická príprava

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Vermittler gewerblicher Dienstleistungen und Handelsmakler
        Arbeits- und Personalvermittler

Aufgabenbereich:

KADROVSKI REFERENT, Določen čas, 12 mesecev oz. vrnitve delavke s porodniškega dopusta, polni delovni čas, 40 ur, VODENJE PREDPISANE KADROVSKE EVIDENCE VODENJE KADOVSKIH IN SPLOŠNIH DEL ZA ZAVOD VODENJE ZAPISNIKOV NA SEJAH ORGANOV ZAVODA TAJNIŠKA IN STROJEPISNA DELA TER DELA PO NALOGU NADREJENIH., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, ZAŽELJEN OPRAVLJEN IZPIT IZ UPRAVNEGA POSTOPKA, dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung