Arbeitsort: Slowenien, Podravska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Nadstavbová odborná technická príprava

Berufsfeld

Sonstige wissenschaftler und verwandte Berufe
   Sozialwissenschaftler und verwandte Berufe
        Wirtschaftswissenschaftler

Aufgabenbereich:

EKONOMISTI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE OPERATIVNIH FINANČNIH IN RAČUNOVODSKIH OPRAVIL., Za zasedbo delovnega mesta se zahteva strokovna izobrazba ekonomist (višješolsko in višje strokovno izobraževanje ekonomske usmeritve, najmanj eno leto delovnih izkušenj na enakih ali podobnih delih. Dodatna funkcionalna znanja: Excel - nadaljevalno znanje, Word - nadaljevalno znanje, Obvladovanje Outlooka, Vozniški izpit B kategorije. Priporočena znanja: poznavanje predpisov obračuna plač, poznavanje finančne operative in poznavanje zakonitosti finančnega poslovanja priporočeno samostojno poznavanje pojmov, poznavanje kontnega plana priporočeno poglobljeno poznavanje pojmov, obvladovanje tujega jezika na ravni A1 – angleščina. Psihofizične sposobnosti: verbalna in pisna komunikacija, pisarniška sposobnost, redoljubnost in samoiniciativnost.Z izbranim kandidatom oz. kandidatko bo sklenjena pogodba o zaposlitvi za nedoločen čas, s poskusnim delom šestih mesecev.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung