Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz (Vollzeit)

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 4

Berufsfeld

Nicht-wissenschaftliche Lehrkräfte
   Sonstige Lehrkräfte

Aufgabenbereich:

UČITELJ VOŽNJE, Voznik/voznica v cestnem prometu, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, Poučevanje vožnje z motornim vozilom, predavatelj CPP, vožnja z motornim vozilom, delo v pisarni, drugo delo po potrebi., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, angleški jezik razumevanje zadovoljivo, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, srbski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, IZPIT ZA VODJO ŠOLE VOŽNJE

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung