Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Sicherheits- und Qualitätskontrolleure

Aufgabenbereich:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 5 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, POMOČ PRI PRIPRAVI OSNUTKOV PREDPISOV IN DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH GRADIV, ZBIRANJE, UREJANJE IN PRIPRAVA PODATKOV ZA OBLIKOVANJE ZAHTEVNEJŠIH GRADIV, SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE MANJ ZAHTEVNIH GRADIV S PREDLOGI UKREPOV, OPRAVLJANJE DRUGIH UPRAVNIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI, REŠEVANJE VPRAŠANJ NASLEDSTVA IN SODELOVANJE Z MEDNARODNIMI FINANČNIMI INSTITUCIJAMI, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO NALOGU NEPOSREDNEGA VODJE., Kandidat mora k prijavi z življenjepisom priložiti naslednje izjave: pisno izjavo kandidata o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe, iz katere mora biti razvidna stopnja in smer izobrazbe, datum (dan, mesec in leto) zaključka izobraževanja ter ustanova, na kateri je bila izobrazba pridobljena, pisno izjavo kandidata o vseh dosedanjih zaposlitvah, v kateri kandidat navede datum sklenitve in datum prekinitve delovnega razmerja pri posameznemu delodajalcu, ter kratko opiše delo, ki ga je opravljal pri tem delodajalcu, pisno izjavo kandidata o zahtevani stopnji izobrazbe na delovnih mestih na katerih je opravljal delo pri posameznem delodajalcu, pisno izjavo kandidata, v kateri izjavlja da je državljan Republike Slovenije, da ni bil pravnomočno obsojen zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in da ni bil obsojena na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev, ter da zoper njega ni vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti, pisno izjavo kandidata o opravljenem obveznem usposabljanju za imenovanje v naziv (v kolikor ga kandidat ima), soglasje kandidata, da za namen tega natečajnega postopka dovoljuje da kadrovska služba Ministrstva za finance pridobi podatke iz 4. in 5. alineje iz uradnih evidenc. V primeru da kandidat z vpogledom iz uradnih evidenc ne soglaša bo moral sam predložiti ustrezna dokazila. Dodatne informacije o razpisu dobite na spletni strani.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung