Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Sicherheits- und Qualitätskontrolleure

Aufgabenbereich:

STROKOVNJAKI ZA OBLIKOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOR POLITIK, PROGRAMOV IN UKREPOV, Določen čas, 10 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, USPOSABLJANJE ZA SAMOSTOJNO PRIPRAVO ANALIZ, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH GRADIV,SPREMLJANJE PREDPISOV DELOVNEGA PODROČJA (V SLOVENIJI IN EVROPSKI UNIJI),SODELOVANJE Z DRUGIMI ORGANI, INSTITUCIJAMI IN UPORABNIKI,SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PREDPISOV IN DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH GRADIV, USPOSABLJANJE ZA ZBIRANJE, UREJANJE IN PRIPRAVA PODATKOV ZA OBLIKOVANJE ZAHTEVNEJŠIH GRADIV (TUDI DELO Z VEČJIMI BAZAMI PODATKOV),USPOSABLJANJE ZA SAMOSTOJNO PRIPRAVO ANALIZ, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH GRADIV (TUDI TESTIRANJE PRIPRAVLJENIH ALGORITMOV V OKVIRU KREIRANJA PODJETIJ IN AVTOMATIČNE KONSOLIDACIJE),POMOČ PRI OPRAVLJANJU DRUGIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI., Kandidati, ki se bodo prijavili morajo izpolnjevati naslednje pogoje: najmanj visokošolsko strokovno izobraževanje (prejšnje)/visokošolska strokovna izobrazba (prejšnja) področje izobraževanja: Ekonomija, Poslovne in upravne vede , Poslovodenje in upravljanje ali najmanj visokošolsko strokovno izobraževanje (prva bolonjska stopnja)/visokošolska strokovna izobrazba (prva bolonjska stopnja) področje izobraževanja: Ekonomija, Poslovne in upravne vede, Poslovodenje in upravljanje ali najmanj visokošolsko univerzitetno izobraževanje (prva bolonjska stopnja)/visokošolska univerzitetna izobrazba (prva bolonjska stopnja) področje izobraževanja: Ekonomija, Poslovne in upravne vede .Poslovodenje in upravljanje, znanje uradnega jezika,državljanstvo Republike Slovenije, ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev, zoper njih ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti. Kandidat vloži prijavo, ki jo pošlje v zaprti ovojnici z označbo: »za delovno mesto svetovalec-pripravnik, številka: 1102-23/2015«, na naslov: SURS, Litostrojska 54, 1000 Ljubljana ali na e-naslov: gp.surs@gov.si. Javna objava je v celoti objavljena na spletni strani MJU: http://www.mju.gov.si/si/delovna_podrocja/objave_prostih_delovnih_mest/objave_drugih_prostih_delovnih_mest/

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung