Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Sicherheits- und Qualitätskontrolleure

Aufgabenbereich:

STROKOVNJAKI ZA OBLIKOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOR POLITIK, PROGRAMOV IN UKREPOV, Določen čas, 10 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, USPOSABLJANJE ZA SAMOSTOJNO PRIPRAVO ANALIZ, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH GRADIV,SPREMLJANJE PREDPISOV DELOVNEGA PODROČJA (SPREMLJANJE SLOVENSKIH IN MEDNARODNIH PREDPISOV S PODROČJA TRGA DELA),SODELOVANJE Z DRUGIMI ORGANI, INSTITUCIJAMI (SLOVENSKIMI IN MEDNARODNIMI) IN UPORABNIKI, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PREDPISOV IN DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH GRADIV,USPOSABLJANJE ZA ZBIRANJE, UREJANJE IN PRIPRAVA PODATKOV ZA OBLIKOVANJE ZAHTEVNEJŠIH GRADIV (USPOSABLJANJE ZA IZVAJANJE STATISTIČNEGA PROCESA ZBIRANJA PODATKOV),USPOSABLJANJE ZA SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE MANJ ZAHTEVNIH GRADIV S PREDLOGI UKREPOV,POMOČ PRI PRIPRAVI OSNUTKOV PREDPISOV IN DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH GRADIV,POMOČ PRI OPRAVLJANJU DRUGIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI (IZOBRAŽEVANJE ANKETARJEV)., Kandidati, ki se bodo prijavili morajo izpolnjevati naslednje pogoje: najmanj visok. strok.izobr. (prejšnje)/visokošolska strok.izobr.(prejšnja) področje izobraževanja: Ekonomija, Poslovne in upravne vede , Poslovodenje in upravljanje ali najmanj visok. strok.izobr. (prva bolonjska stopnja)/visokošolska strokovna izobrazba (prva bolonjska stopnja) področje izobraževanja: Ekonomija, Poslovne in upravne vede. Poslovodenje in upravljanje ali najmanj visok.univ. izobr.(prva bolonjska stopnja)/visokošolska univ.izobrazba (prva bolonjska stopnja) področje izobraževanja: Ekonomija, Poslovne in upravne vede , Poslovodenje in upravljanje, znanje uradnega jezika,državljanstvo RS,ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev,zoper njih ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti. Kandidat vloži prijavo, ki jo pošlje v zaprti ovojnici z označbo: »za delovno mesto svetovalec-pripravnik, številka: 1102-25/2015«, na naslov: SURS, Litostrojska 54, 1000 Ljubljana ali na e-naslov: gp.surs@gov.si . Javna objava je v celoti objavljena na spletni strani MJU: http://www.mju.gov.si/si/delovna_podrocja/objave_prostih_delovnih_mest/objave_drugih_prostih_delovnih_mest/

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures