Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Informatiker

Aufgabenbereich:

RAZVIJALCI PROGRAMSKE OPREME, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, opravljanje najzahtevnejših strokovnih del skladno s predpisi, ki urejajo postopek na posameznem področju in materialnimi predpisi; priprava pomembnejših poročil, analiz in informacij; načrtovanje in razvijanje aplikativnih rešitev; spremljanje razvoja programske in strojne računalniške opreme in razvoj ustreznih programskih rešitev za potrebe reševanja sodišč; priprava in izvajanje različnih oblik usposabljanja uporabnikov inform. storitev., univ. ali najmanj visoka strokovna izobr. s specializacijo oz. magisterijem/druga stopnja/, izpit iz Sodnega reda, obvezno usposabljanje za imenovanje v naziv, splošni pogoji s področja delovnega prava in pogoji po 2. odstavku 88. člena Zakona o javnih uslužbencih. Celotna objava prostega delovnega mesta je objavljena na spletni strani Vrhovnega sodišča RS (www.sodisce.si)

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung