Arbeitsort: Slowenien, Pomurska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Material- und ingenieurtechnische Fachkräfte
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

STROKOVNI SODELAVEC ZA ORGANIZACIJO DELA, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, 1. ZAHTEVNE STROKOVNE, ORGANIZACIJSKE IN ADMINISTRATIVNE NALOGE NA PODROČJU DRUŽBENIH DEJAVNOSTI IN DELA OBČINSKEGA SVETA 2. ZBIRANJE, UREJANJE IN PRIPRAVA PODATKOV ZA OBLIKOVANJE ZAHTEVNIH GRADIV 3. SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE ZAHTEVNIH GRADIV S PREDLOGI UKREPOV NA DELOVNEM PODROČJU DRUŽBENIH DEJAVNOSTI IN SODELOVANJE PRI IZDELAVI NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV NA DELOVNEM PODROČJU DRUŽBENIH DEJAVNOSTI 4. VODENJE UPRAVNIH POSTOPKOV NA 1. STOPNJI 5. IZVEDBA PROJEKTOV NA PODROČJU KULTURE 6. SKRB ZA PROMOCIJO KULTURNIH PROGRAMOV IN PRIREDITEV 7. ADMINISTRATIVNA, TEHNIČNA IN PROTOKOLARNA OPRAVILA ZA POTREBE ŽUPANA, ORGANOV OBČINE IN NJIHOVIH DELOVNIH TELES 8. OSTALE NALOGE, KI SODIJO V PODROČJE DRUŽBENIH DEJAVNOSTI IN DRUGE NALOGE PO NAVODILIH DIREKTORJA OBČINSKE UPRAVE ALI ŽUPANA., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung