Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Vermittler gewerblicher Dienstleistungen und Handelsmakler
        Arbeits- und Personalvermittler

Aufgabenbereich:

KADROVSKI REFERENT, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, OPERATIVNO KADROVSKO DELO IN PRIPRAVA ANALIZ, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, Lahko tudi druga usmeritev družboslovne smeri, analitične sposobnosti, delovne izkušnje na področju stikov s strankami, izrazite sposobnosti komuniciranja. Prošnjo lahko pošljete tudi na e-mail: kadri.tajnistvo@slo-zeleznice.si ali po pošti: SŽ,d.o.o, Služba za pravne zadeve in kadre, Kolodvorska 11, 1506 Ljubljana

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung