Arbeitsort: Slowenien, Notranjsko-kraška
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Biowissenschaftliche und Gesundheitsfachkräfte
   Moderne medizinische Fachberufe
        Gesundheits-, Umweltschutztechniker

Aufgabenbereich:

STROKOVNI SODELAVEC ZA POŽARNO VARSTVO, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 6 mesecev, skrajšan delovni čas, 20 ur, IZVAJANJE NALOG IZ PODROČJA VARNOSTI IN ZDRAVJA PRI DELU, VARSTVA PRED POŽAROM, EKOLOGIJE. POGOJ KANDIDATA: MINIMALNO 3 LETA DELOVNIH IZKUŠEN, ANDRAGOŠKO PEDAGOŠKI IZPIT, IZPIT IZ VARNOSTI IN ZDRAVJA PRI DELU, VARSTVA PRED POŽAROM. ZAŽELJENO STROKOVNI IZPIT ZA KOORDINATORJA NA GRADBIŠČU IN ZNANJE UPORABE PROGRAMA ZA RISANJE.KANDIDAT JE LAHKO INŽINER GRADBENE, ARHITEKTURE, ELEKTRO, KEMIJSKE, SANITARNE ALI DRUGE TEHNIČNE STROKE., POGOJ KANDIDATA: MINIMALNO 3 LETA DELOVNIH IZKUŠEN, ANDRAGOŠKO PEDAGOŠKI IZPIT, IZPIT IZ VARNOSTI IN ZDRAVJA PRI DELU, VARSTVA PRED POŽAROM. ZAŽELJENO STROKOVNI IZPIT ZA KOORDINATORJA NA GRADBIŠČU IN ZNANJE UPORABE PROGRAMA ZA RISANJE.KANDIDAT JE LAHKO INŽINER GRADBENE, ARHITEKTURE, ELEKTRO, KEMIJSKE, SANITARNE ALI DRUGE TEHNIČNE STROKE. PONUJAMO DOBRO SAMOSTOJNO DELO IN STIMULATIVNO PLAČO. MOŽNOST ZAPOSLITVE ZA POLNI DELOVNI ČAS., dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung