Arbeitsort: Slowenien, Gorenjska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Verkaufs- und Dienstleistungshilfskräfte
   Haushaltshilfen
        Reinigungspersonal in Büros, Hotels usw.

Aufgabenbereich:

STREŽNIK V SOCIALNOVARSTVENEM ZAVODU, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, REDNO ČISTI IN VZDRŽUJE PROSTORE, PREZRAČUJE PROSTORE, PRESTILJA POSTELJE, SKRBI ZA PRANJE POSTELJNEGA IN OSEBNEGA PERILA STANOVALCEV IN NJEGOVO OZNAČITEV, OPRAVLJA DELA V ČAJNI KUHINJI ODDELKA, PO POTREBI POMAGA STANOVALCU PRI MANJŠIH OSEBNIH OPRAVILIH (HIGIENI), PREVZEMA IN RAZDELJUJE OSEBNO PERILO IN PRIPOMOČKE ZA OSEBNO NEGO STANOVALCEV, NUDI POMOČ STROKOVNIM SLUŽBAM PO SVOJIH ZMOŽNOSTIH IN STROKOVNOSTI., urejevalniki besedil - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung