Arbeitsort: Slowenien, Notranjsko-kraška
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Personenbezogene Dienstleistungsberufe und Sicherheitsbedienstete
   Pflegeberufe
        Kinderbetreuer

Aufgabenbereich:

SPREMLJEVALEC GIBALNO OVIRANIH OTROK V ŠOLI, Določen čas, 12 mesecev oz. od 1.9.2015 do 31.8.2016, skrajšan delovni čas, 30 ur, IZVAJANJE FIZIČNE POMOČI OTROKU VVE (PO ODLOČBI)V ČASU IZVAJANJA DEJAVNOSTI PO KURIKULU VRTCA, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Prijava z življenjepisom, dokazilo o izobrazbi V.stopnje, potrdilo o nekaznovanosti, potrdilo o delovnih izkušnjah (zaželene izkušnje iz predšolske vzgoje - vrtca). Prednost imajo kandidati z izkušnjami spremljevalcev otrok s posebnimi potrebami, izkušnje in znanja (izobraževanja) iz področja avtizma in dela z otrokom s tovrstnimi motnjami.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures