Arbeitsort: Slowenien, Pomurska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Finanz- und Verkaufsfachkräfte
        Technische und kaufmännische Handelsvertreter

Aufgabenbereich:

SKRBNIK KLJUČNIH KUPCEV, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, SODELOVANJE PRI ORGANIZIRANJU IN VODENJU POSLOVANJA S KLJUČNIM KUPCEM AKTIVNO PROMOVIRANJE IN IZVAJANJE PRODAJNIH STRATEGIJ SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PRODAJNIH STRATEGIJ, PLANOV IN POGAJALSKIH IZHODIŠČ IZDELOVANJE ANALIZ IN PRIPRAVLJANJE POROČIL, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, računalniško oblikovanje - zahtevno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, Zaposlili bomo skrbnika ključnih kupcev na področju dela Prodaja Slovenija: HORECA (gostinski) kanal in Prodaja Slovenija: trgovinski kanal. V zadevi elektornske pošte navedite za katero področje dela se prijavljate: Skrbnik ključnih kupcev - HORECA kanal ali Skrbnik ključnih kupcev - trgovinski kanal

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung