Arbeitsort: Slowenien, Podravska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz (Vollzeit)

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Gesetzgeber und leitende Verwaltungsbedienstete
   Leitende bedienstete von Interessenorganisationen

Aufgabenbereich:

SEKRETAR HUMANITARNE ORGANIZACIJE, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 48 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, VODI IN ORGANIZIRA STROKOVNO SLUŽBO ZDRUŽENJA, ODGOVARJA ZA PRAVILNO IN PRAVOČASNO IZVEDBO VSEH NALOG ZA NEMOTENO DELOVANJE OZM, JE ODREDBODAJALEC ZA URESNIČEVANJE FINANČNEGA NAČRTA ZDRUŽENJA, JE DIREKTOR DRUŽBE "OMLADINSKO ODMARALIŠTE PUNAT" MPD FRANKOPAN PUNAT , urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, nemški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, UNIVERZITETNA STOPNJA ORGANIZACIJSKE, DRUŽBOSLOVNE, EKONOMSKE ALI TEHNIČNE USMERITVE, NAJMANJ 10 LET DELOVNIH IZKUŠENJ NA VODSTVENIH FUNKCIJAH ALI VODENJA ORGANIZACIJ ENAKE ZAHTEVNOSTI PO VSEBINI DELOVANJA, POZNAVANJE PODROČJA DELOVANJA HUMANITARNE ORGANIZACIJE, SPOSOBNOST ORGANIZIRANJA, VODENJA TER EKONOMIKE DELA, AKTIVNO ZNANJE SLOVENSKEGA JEZIKA IN ZNANJE ŠE VSAJ ENEGA TUJEGA JEZIKA, RAČUNALNIŠKO ZNANJE (WINDOWS OPERACIJSKI SISTEM) IN VOZNIK B KATEGORIJE. K ŽIVLJENJEPISU PRILOŽITI: VIZIJO RAZVOJA RKS - RK MB V NASLEDNJEM OBDOBJU, POTRDILO O IZPOLNJEVANJU POGOJA GLEDE ZAHTEVANE IZOBRAZBE, OPIS DELOVNIH MEST, IZ KATERIH JE RAZVIDNO IZPOLNJEVANJE POGOJEV GLEDE DELOVNIH IZKUŠENJ IN SPOSOBNOSTI VODENJA STROKOVNE SLUŽBE, KOPIJO VOZNIŠKEGA IZPITA, IZPOLNJEN OBRAZEC EUROPASS JEZIKOVNE IZKAZNICE IN IZJAVO O ZNANJU RAČUNALNIŠKEGA PROGRAMA. PRIJAVE DO 30.4.2015 DO 12.00 URE.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung