Arbeitsort: Slowenien, Obalno-kraška
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 3

Berufsfeld

Büroangestellte mit Kundenkontakt
   Kundeninformationsangestellte
        Empfangsbürokräfte und Auskunftspersonal

Aufgabenbereich:

RECEPTOR (RAZEN V HOTELU), Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40 ur, SPREJEMA NAROČILA IN REZERVACIJE OD GOSTA ALI TURISTIČNE AGENCIJE OSEBNO PO TELEFONU, FAKSU, POŠTI ALI ELEKTRONSKI POŠTI, POTRJUJE NAROČILA IN REZERVACIJE, SPREJEMA GOSTE IN JIH RAZPOREJA PO SOBAH ..., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, italijanski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Neenakomeren delovni čas. Kandidati morajo priložiti potrdilo o nekaznovanosti.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures