Arbeitsort: Slowenien, Obalno-kraška
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Wissenschaftliche Lehrkräfte
   Sonstige Lehrkräfte
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

RAČUNALNIKAR-ORGANIZATOR INFORMACIJSKIH DEJAVNOSTI V VZGOJI IN IZOBRAŽEVANJU, Določen čas oz. 31.08.2016, skrajšan delovni čas, 8 ur, VZDRŽEVANJE INFORMACIJSKEGA SISTEMA IN RAČUNALNIŠKE OPREME., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - zahtevno, računalniško oblikovanje - zahtevno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung