Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Sicherheits- und Qualitätskontrolleure

Aufgabenbereich:

PROJEKTNI MENEDŽER, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, OPREDELITEV OBSEGA IN CILJEV PROJEKTA TER PROJEKTNIH FAZ, NAČRTOVANJE, IZVEDBA, NADZOR IN SINHRONIZACIJA TERMINSKEGA NAČRTA PROJEKTA, ZAGOTAVLJANJE KADROVSKIH IN TEHNIČNIH VIROV PROJEKTA IN NJIHOVA KOORDINACIJA, OPREDELITEV PROJEKTNIH MEJNIKOV IN NADZOR NJIHOVE REALIZACIJE, OPREDELITEV KONTROLNIH TOČK IN MOŽNE ALTERNATIVNE REŠITVE, ČE PROJEKTNI MERILA IN CILJI NISO IZPOLNJENI: OPREDELITEV PREDNOSTNIH NALOG GLEDE NA ALTERNATIVNE REŠITVE, STALNA ANALIZA TVEGANJA, IZVAJANJU USTREZNIH UKREPOV V PRIMERU PROJEKTNIH ZAMUD IN IZVEDBA POSTOPKOV ESKALACIJE, ORGANIZACIJA SESTANKOV IN DOKUMENTACIJA ZA PROJEKTNO VODSTVO IN PROJEKTNEGA SVETA, ZAGOTAVLJANJE METODOLOŠKEGA PRISTOPA, NAČRTOVANJE, IZVEDBA IN NADZOR PRORAČUNA PROJEKTA., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - zahtevno, računalniško oblikovanje - zahtevno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, VII. stopnjo ekonomske, organizacijske ali informacijske usmeritve, aktivno znanje angleškega jezika, vsaj triletne izkušnje samostojnega vodenja večjih finančnih ali informacijskih projektov, poznavanje kaskadnih in agilnih projektnih metodologij, natančnost, komunikativnost, energičnost, samoiniciativnost, smostojnost, želja po pridobivanju novih znanj, zaželen PMP certifikat in poznavanje agilnih metodologij (npr. Scrum). Sposobnosti in veščine: analitičnost, vztrajnost, komunikativnost, sposobnost za timsko delo in sposobnost vodenja projektnih timov, dobro poznavanje metodologij projektnega vodenja, poznavanje MS Project orodja in MS Office orodij, ustrezen PMP certifikat predstavlja prednost. Kandidati naj kot predmet prijave obvezno navedejo delovno mesto in kraj dela., dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung