Arbeitsort: Slowenien, Obalno-kraška
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Modelle, Verkäufer und Vorführer
   Verkäufer und Vorführer in Geschäften

Aufgabenbereich:

PRODAJALEC, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, -POLNI PRODAJNE POLICE IN STOJALA, -PREVZEMA BLAGO IN NADREJENEGA OPOZORI NA MOREBITNE RAZLIKE, -DELA PREMIKE BLAGA MED PRODAJALNAMI PO NALOGU NADREJENEGA, -STREŽE STRANKE, JIM POMAGA PRI NAKUPU BLAGA OZ. JIM SVETUJE, -JE ZADOLŽEN ZA UREJENOST IN ZALOŽENOST PRODAJNIH POLIC IN STOJAL, -TEKOČE KONTROLIRA ZALOGE V PRODAJALNI IN POROČA NADREJENEMU O MANKU BLAGA IN DOPOLNJUJE ZALOGE -UPOŠTEVA PREDPISE VARSTVA PRI DELU IN POŽARNEGA VARSTVA, -OPRAVLJA INVENTURE V SVOJI IN OSTALIH PRODAJALNAH DELODAJALCA PO NALOGU NADREJENEGA -POLNI NOVE TRGOVINE – PO NALOGU NADREJENEGA -PO NALOGU NADREJENEGA NADOMEŠČA OZIROMA POMAGA PRI DELU V OSTALIH PRODAJALNAH DELODAJALCA -ZADOLŽEN JE, DA SO VSI ARTIKLI V PRODAJI OPREMLJENI Z USTREZNIMI DEKLARACIJAMI IN CENAMI -ZADOLŽEN JE ZA SKLADIŠČENJE BLAGA IN ZA UREJENOST SKLADIŠČA -ZADOLŽEN JE ZA UREJENOST, ARANŽIRANJE IN SPLOŠEN VIDEZ TRGOVINE, VHODA IN IZLOŽBE -ZADOLŽEN JE ZA ČIŠČENJE IN VZDRŽEVANJE TRGOVINE IN DRUGIH DELOVNIH PROSTOROV, -VRŠI GOTOVINSKI INKASO IN POSLUJE TUDI Z OSTALIMI PLAČILNIMI SREDSTVI NA BLAGAJNI, -ZADOLŽEN JE ZA PRAVILNO IN TOČNO PREDAJO GOTOVINE IN OSTALIH PLAČILNIH SREDSTEV. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, italijanski jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, Od izbranega kandidata pričakujemo osebno urejenost, komunikativnost in sposobnost svetovanja pri prodaji, pripravljenost na delo v izmenah ter izkušnje na podobnih delovnih mestih in enaki dejavnosti (trgovina z oblačili). Izbranemu kandidatu nudimo zaposlitev za nedoločen čas v Mana trgovini na Obali, s poskusno dobo 3. mesecev, zaposlitev je za polni delovni čas, redno plačilo, delo v uveljavljenem podjetju in prijetnem ambicioznem kolektivu. Prosimo, da kandidati, ki v celoti ustrezajo razpisanem delovnem mestu, pošljejo prijavo z življenjepisom do 16.08.2015 IZKLJUČNO NA E-MAIL: pravnica@metro.si s pripisom v zadevi: Prodajalec-Obala. Neizbrani kandidati bodo pisno obveščeni o ne izboru na e-mail, ki bo posredovan za prijavo.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung