Arbeitsort: Slowenien, Gorenjska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Modelle, Verkäufer und Vorführer
   Verkäufer und Vorführer in Geschäften

Aufgabenbereich:

PRODAJALEC, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 11 mesecev, skrajšan delovni čas, 30 ur, NALOGE IN ODGOVORNOSTI: POLNI PRODAJNE POLICE IN STOJALA,PREVZEMA BLAGO IN NADREJENEGA OPOZORI NA MOREBITNE RAZLIKE,DELA PREMIKE BLAGA MED PRODAJALNAMI PO NALOGU NADREJENEGA,STREŽE STRANKE, JIM POMAGA PRI NAKUPU BLAGA OZ. JIM SVETUJE, JE ZADOLŽEN ZA UREJENOST IN ZALOŽENOST PRODAJNIH POLIC IN STOJAL,TEKOČE KONTROLIRA ZALOGE V PRODAJALNI IN POROČA NADREJENEMU O MANKU BLAGA IN DOPOLNJUJE ZALOGE,UPOŠTEVA PREDPISE VARSTVA PRI DELU IN POŽARNEGA VARSTVA,OPRAVLJA INVENTURE V SVOJI IN OSTALIH PRODAJALNAH DELODAJALCA PO NALOGU NADREJENEGA,POLNI NOVE TRGOVINE – PO NALOGU NADREJENEGA,PO NALOGU NADREJENEGA NADOMEŠČA OZIROMA POMAGA PRI DELU V OSTALIH PRODAJALNAH DELODAJALCA,ZADOLŽEN JE, DA SO VSI ARTIKLI V PRODAJI OPREMLJENI Z USTREZNIMI DEKLARACIJAMI IN CENAMI,ZADOLŽEN JE ZA SKLADIŠČENJE BLAGA IN ZA UREJENOST SKLADIŠČA,ZADOLŽEN JE ZA UREJENOST, ARANŽIRANJE IN SPLOŠEN VIDEZ TRGOVINE, VHODA IN IZLOŽBE,ZADOLŽEN JE ZA ČIŠČENJE IN VZDRŽEVANJE TRGOVINE IN DRUGIH DELOVNIH PROSTOROV,VRŠI GOTOVINSKI INKASO IN POSLUJE TUDI Z OSTALIMI PLAČILNIMI SREDSTVI NA BLAGAJNI,ZADOLŽEN JE ZA PRAVILNO IN TOČNO PREDAJO GOTOVINE IN OSTALIH PLAČILNIH SREDSTEV. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje osnovno, Od izbranega kandidata pričakujemo osebno urejenost, komunikativnost in sposobnost svetovanja pri prodaji, pripravljenost na delo v izmenah ter izkušnje na podobnih delovnih mestih in enaki dejavnosti (trgovina z oblačili). Izbranemu kandidatu nudimo zaposlitev za določen čas v Mana trgovini na Bledu, za 11 mesecev zaradi nadomeščanja bolniške odsotnosti, s poskusno dobo 3. mesecev, zaposlitev za krajši delovni čas 30 ur tedensko, redno plačilo, delo v uveljavljenem podjetju in prijetnem ambicioznem kolektivu. Prosimo, da kandidati, ki v celoti ustrezajo razpisanem delovnem mestu, pošljejo prijavo z življenjepisom do 20.09.2015 IZKLJUČNO NA E-MAIL: pravnica@metro.si s pripisom v zadevi: Prodajalec-BLED. Neizbrani kandidati bodo pisno obveščeni o ne izboru na e-mail, ki bo posredovan za prijavo.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung