Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Schiffs-, Flugzeugführer und verwandte Berufe
        Flugzeugführer

Aufgabenbereich:

PILOT LETALA, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, ŠOLANJE PILOTOV, PANORAMSKI LETI, TAKSI LETI, UREJANJE IN PRIPRAVA LETALSKE DOKUMENTACIJE, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - osnovno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, Skupni nalet TT: 400h od tega vsaj 100h FI, FI(A), CPL(A), IR/ME, kandidat uspešno zaključil vsaj eno usposabljanje pri letalski šoli Janez let, gibljiv/nestalen urnik

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung