Arbeitsort: Slowenien, Notranjsko-kraška
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Angebotener Lohn: 1,088.87 EUR / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Metallarbeiter und Mechaniker
   Grobschmiede und Werkzeugmacher
        Werkzeugmacher

Aufgabenbereich:

ORODJAR, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE PROCESA NAČRTOVANJE IN IZDELAVE IZDELKA, IZVAJANJE PROCESA NAČRTOVANJE IN IZDELAVE PROTOTIPOV NOVIH IZDELKOV, NADZOR IZDELAVE IZDELKOV, PROTOTIPOV, IZVAJANJE MERITEV IZDELKOV IN PROTOTIPOV, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje zadovoljivo, Poznavanje rokovanja z merilno opremo.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung