Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Anzahl der Arbeitsplätze: 6

Berufsfeld

Metallarbeiter und Mechaniker
   Former, Schweißer und verw. Berufe
        Baumetallverformer und Metallbaumonteure

Aufgabenbereich:

MONTER LADIJSKIH KONSTRUKCIJ, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, Označevanje kovinskih delov za vrtanje, rezanje in oblikovanje na ladjah, postavljanje jeklenih delov, sestavljanje in postavljanje ogrodij ter drugih kovinskih delov ladijskih konstrukcij, oblikovanje in montiranje ladijskih plošč iz konstrukcijskih jekel med gradnjo in popravili, varjenje, brušenje, kovičenje delov iz konstrukcijskih kovin ročno in z mehanskim ali pnevmatskim strojem za kovičenje., Monter ladijskih konstrukcij. Izkušnje pri montaži ladijskih konstrukcij.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung