Arbeitsort: Slowenien, Goriška
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Biowissenschaftler und Mediziner
   Wissenschaftliche Krankenpflege- und Geburtshilfefachkräfte

Aufgabenbereich:

STROKOVNJAKI ZA ZDRAVSTVENO NEGO, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , skrajšan delovni čas, 20 ur, ORGANIZIRANJE, NAČRTOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOR DELA, ZDRAVSTVENO VZGOJNO DELO Z UPORABNIKI, DELAVCI, IZOBRAŽEVALNO IN MENTORSKO DELO, SODELOVANJE Z ZDRAVSTVENIMI USTANOVAMI IN ORGANIZACIJAMI, VODENJE EVIDENC IN UREJANJE DELOVNE DOKUMENTACIJE, SVETOVANJE STARŠEM, SKRBNIKOM, ZAGOVORNIKOM IN STROKOVNIM DELAVCEM IN SODELAVCEM, SKRB ZA ZDRAVJE IN VARNOST UPORABNIKOV, UPOŠTEVANJE PREDPISANE ZAKONODAJE, INTERNIH AKTOV ZAVODA, REDNO IN NATANČNO INFORMIRANJE PREDPOSTAVLJENEGA O VSEH POSEBNOSTIH IN POMEMBNIH ZADEVAH, POSEBNO V ZVEZI Z UPORABNIKI,.... , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, slovenski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung