Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Biowissenschaftliche und Gesundheitsfachkräfte
   Biotechniker und verwandte Berufe
        Biotechniker

Aufgabenbereich:

LABORATORIJSKI TEHNIK ZA BIOMEDICINO, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, OPRAVLJANJE LABORATORIJSKIH DEL – NAJZAHTEVNEJŠA DELA, PRIPRAVA OPREME, PRIBORA, MATERIALOV IN PROSTOROV V POVEZAVI Z DELOM, SODELOVANJE PRI VZDRŽEVANJU, AŽURIRANJU IN PROGRAMIRANI OBDELAVI PODATKOV (RAČUNALNIŠKO PODPRTI SISTEMI), SKRBNIŠTVO NAD SPLOŠNO IN MERILNO OPREMO (APARATURE), NEPOSREDNO POVEZANIMI S STROKOVNIM DELOM, VZDRŽEVANJE TER KONTROLA REDA IN HIGIENE V DELOVNEM PROSTORU, RAVNANJE PO VELJAVNIH DOKUMENTIH SISTEMA KAKOVOSTI, V POVEZAVI Z NALOGAMI IZ TEGA OPISA DELOVNEGA MESTA IN V SKLADU S POSEBNIMI POOBLASTILI V SKLOPU VODENJA KAKOVOSTI, IZVEDBA NALOG V SKLADU Z SPLOŠNIMI AKTI INŠTITUTA, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V SKLADU S STROKOVNIMI IN POSLOVNIMI INTERESI INŠTITUTA PO NALOGU VODJE ALI DIREKTORJA, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, DELOVNO RAZMERJE SE SKLEPA ZA NEDOLOČEN ČAS S TRIMESEČNIM POSKUSNIM DELOM. PREDNOST IMAJO KANDIDATI Z OPRAVLJENIM STROKOVNIM IZPITOM S PODROČJA LABORATORIJSKE BIOMEDICINE. , dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung