Arbeitsort: Slowenien, Jugovzhodna Slovenija
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Sicherheits- und Qualitätskontrolleure

Aufgabenbereich:

STROKOVNJAK ZA SPREMLJANJE PROGRAMOV V JAVNI UPRAVI, Določen čas, 8 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, KANDIDAT SE BO USPOSABLJAL ZA SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE NALOG DELOVNEGA MESTA KOORDINATOR VII/1 – PRIPRAVNIK V URADU ZA PROSTOR IN RAZVOJ, IN SICER ZA: UVAJANJE IN SEZNANITEV Z AKTI OBČINE IN DELOVANJEM OBČINSKE UPRAVE, USPOSABLJANJE ZA OPRAVLJANJE STROKOVNO-TEHNIČNIH NALOG POD VODSTVOM MENTORJA, POMOČ PRI IZVAJANJU STROKOVNIH NALOG S PODROČJA URADA, IZVAJANJE ADMINISTRATIVNIH IN ORGANIZACIJSKIH NALOG ZA URAD, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG POD VODSTVOM MENTORJA. , slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Prijava kandidata mora vsebovati naslednje pisno izjavo: izjavo o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobrazbe, iz katere mora biti razvidna stopnja in smer izobrazbe ter datum (dan, mesec in leto) zaključka izobraževanja ter ustanova, na kateri je bila izobrazba pridobljena. Prijava naj vsebuje tudi kratek življenjepis in motivacijsko pismo, v katerem navedete tudi druga znanja, sposobnosti in veščine, ki jih je pridobil. Prednost pri izbiri bodi imeli kandidati, ki poznajo področje investicij in pridobivanja evropskih sredstev. PODROBNEJŠE IZPOLNJEVANJE POGOJEV ZA PRIPRAVNIKA JE OBJAVLJENO NA SPLETNI STRANI WWW.NOVOMESTO.SI.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures