Arbeitsort: Slowenien, Gorenjska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Verkaufs- und Dienstleistungshilfskräfte
   Straßenhändler
        Hausierer und Telefonverkäufer

Aufgabenbereich:

PRODAJALCI PO TELEFONU, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, OPIS DELOVNIH NALOG: TELEFONSKO TRŽENJE STORITEV PODJETJEM (TAKO NOVIM KOT ŽE DLJE OBSTOJEČIM), SVETOVANJE IN INFORMIRANJE STRANK , SPREJEMANJE TELEFONSKIH KLICEV, VNAŠANJE PODATKOV V RAČUNALNIŠKE EVIDENCE, OSTALA ADMINISTRATIVNA DELA , DELO POTEKA V KRANJU , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, Stopnja izobrazbe ni bistveni pogoj za zaposlitev. Pričakujemo: Odlične komunikacijske sposobnosti, izkušnje s področja telemarketinga (delo v klicnem centru, prodaja…), poznavanje dela z računalnikom (MS Office), samoiniciativnost, vztrajnost in zdrava tekmovalnost, pripravljenost za učenje in pridobivanje novih veščin na področjih, povezanih z delom, interes za delo za daljše obdobje. Prednost pri zaposlitvi bodo imeli kandidati, ki imajo izkušnje z delom v klicnih centrih (telefonsko trženje, telemarketing...). , dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung